Збираєтесь на вікенд до Німеччини? Зважаючи, що зараз лоу-костові авіакомпанії пропонують дешеві варіанти перельоту до Франкфурта, це чудова ідея!

Отже, що ми знаємо про Франкфурт? Франкфурт-на-Майні – фінансова столиця Європи и найтехнологічніше місто Німеччини. Саме тут розташовується одна з найбільших фондових бірж Європи – Франкфуртська фондова біржа, головні офіси найбільших німецьких банків Deutsche Bank, Commerzbank, DZ Bank та сотні інших компаній. А виставковий центр Messe Frankfurt приймає тисячі гостей з усього світу.

 

germaniya-frankfurt

 

 

 

Як дістатися?

Як і завжди, ми пропонуємо кілька бюджетних варіантів перельоту до Франкфурту. Одразу наголошуємо, що стиковочним пунктом цією зимою буде Вільнюс. Кілька днів ви зможете провести тут із задоволенням, якщо слідуватимете нашим порадам.

Спершу радимо промоніторити рейси на січень з перевізником Ryanair. Як приклад, квиток до Франкфурту коштуватиме 10 євро. А до Вільнюсу доберетеся за 42 євро.

 

ryanair_frankf

 

Якщо ж плануєте відпустку на лютий, шукайте на WizzAir бюджетні стиковочні рейси.

 

wizzair_frankf

 

 

 

Чим зайнятися?

Франкфурт – це нетипове німецьке місто з архітектурної точки зору. Справа в тому, що у роки Другої Світової війни місто було майже повністю зруйноване, тому тут майже не знайдеш будівель старше 50ти років. Незважаючи на це, Франкфурт з любов’ю відновлений і радує туристів як гармонічним поєднанням будівель Музейної набережної, де розташовуються безліч різноманітних музеїв, так і сучасними будівлями Кварталу банків.

 

frankf_mus

 

Прогулянку містом починайте з площі Ремерберг, що являється історичним центром Франкфурта-на-Майні. У часи середньовіччя це було місце коронації німецьких кайзерів, а також місцем проведення відомого німецького ярмарку. Після бомбардувань, старовинні будівлі площі були реконструйовані у 1986, тож ви зможете побачити, як виглядало місто кілька століть назад.

Довкола центру міста не проходьте повз головні атракції, серед яких Франкфуртський собор Кайзердом, будівля Ратуші, площа Хауптвахе та Стара опера. До речі, на вечірніх виставах у опері ви легко можете зустріти відомих діячів культури та заможних бізнесменів Німеччини.

 

frankf_opera

 

Якщо ви ввечері забажаєте відвідати один із численних нічних клубів чи пабів міста, ми маємо попередити, що, за статистикою, Франкфурт – одне з найкримінальніших міст Європи. Темною стороною бізнес-столиці являються численні борделі, стриптиз-холи та підпільні казино. Тож, якщо ви сміливі, і все ж таки вирішите прогулятися вночі вулицею червоних ліхтарів Банхофсфіртель, радимо пересуватися на таксі та ні в якому разі не фотографувати.

Тішить той факт, що справжні гурмани знайдуть у Франкфурті безліч місць для чудової вечері на будь-яких гаманець. Існує кілька страв, які туристи можуть спробувати лише у Франкфурті. Наприклад, Франкфуртські сосиски (Frankfurter Sausage) та зелений соус (Grüne Sauce), які пропонують в усіх традиційних німецьких ресторанах. Радимо також спробувати яблучний сидр, який користується величезною популярністю серед місцевих жителів.

 

 

 

Де зупинитися?

Франкфурт – це місце для бізнес-подорожей та відряджень. Тож тут величезна кількість готелів на будь-який бюджет. Хостели, готелі та апартаменти шукайте на сайтах, що пропонують великий вибір варіантів у Європейських містах:

Ну і не забувайте пропозиції для активної молоді через couchsurfing та airbnb.com (ми даруємо знижку в 20$ для нових користувачів).

 

Франкфурт – контрастне та яскраве місто. Тут можна побачити представників майже усіх національностей, зануритись в атмосферу справжнього «бізнес-марафону», зустріти представників творчої молоді та жінок найдревнішої професії одночасно на одній вулиці. Це місто об’єднує неочікувані сторони життя Німеччини, частиною якого, хай навіть на короткий вікенд, можете стати і ви!