Літня пропозиція від авіаперевізника МАУ на переліт до Тель-Авіва. Квиток на рейс Київ-Тель-Авів-Київ обійдеться мандрівникам від 69€! Гайда мандрувати!

Як скористатися вигідною пропозицією?

Квитки за промо-тарифом дозволять одному мандрівникові за неповні 70 євро злітати з Києва до Ізраїлю й повернутися назад в Україну. Забронювати й придбати свій рейс наразі можливо вже на сайті www.flyuia.com/ua/main-ukraine.html. За мінімальним тарифом доступні квитки з лютого 2018 року аж до червня 2018! Звісно, чекати ще доволі довго, але ціна надзвичайно приємна, тому ми вже зібралися летіти!

Особливості мандрівки

За анонсованою вартістю МАУ реалізує перельоти без стикувань і пересадок, тому тривалість польоту якраз оптимальна. Щоправда, бюджетний варіант подорожі передбачає, що мандрівник зможе захопити з собою лише невеличку ручну поклажу, без жодних багажів і харчування на борту літака.

Як вигідно орендувати житло в Тель-Авіві?

Забронювати недорогі готелі чи хостели можна на сайтах hotelscombined.com і booking.com, готелі вищого класу, зі знижкою $35 – на порталі travelponey.com, а от приватне житло, зі знижкою $18, можна вигідно обрати через сервіс airbnb.com. Головне – не зволікати!