Нещодавно ми вже писали про акцію від FlixBus. Тож тепер на конкретному прикладі роздивимось маршрут на гірськолижний курорт!

 

Oberstdorf

 

 

Київ-Вроцлав

Для початку відправляємось до міста Вроцлав. Відомо із багатьох маршрутів та акцій – із Польщі дешевше подорожувати.

kiev-wrpclaw

 

Найдешевший спосіб дістатися до Вроцлаву – використати цей спосіб (88 грн.) + із Києва до Львова із BusFor за 700 грн. + із Варшави до Вроцлаву із PolskiBus за 1 злотий. Сума виходить близько €32, тривалість подорожі із Києва – 14 годин, із Львова – 7 годин.

Інший варіант – прямий автобусний рейс через BusFor. Тривалість становитиме близько 20 год., вартість – від 750 грн. (€30) в один бік.

 

 

Вроцлав-Берлін

wroc-berl

Із Польщі відправляємось до Німеччини, а точніше – Берліна. Вже згадуваний PolskiBus пропонує дешеві квитки Вроцлав-Берлін. Вартість – 15-30 злотих (нічний/денний рейси), тобто €4-8 в один бік, а тривалість подорожі – 3-4 години.

 

 

Берлін-Мюнхен

ber munich

Із столиці Німеччини вирушаємо до Мюнхена, адже звідти рейси до гірськолижніх курортів дешевші – від €6. В той час, рейси від Берліну до курортів починаються від €18. Якщо ви вирішили таки вирушити до Мюнхена, скористайтеся автобусним порталом CheckMyBus. Вартість квитків починається від €19, тривалість біля 7-8 годин.

 

berl munich

Подорож на гірськолижний курорт

mun obers

 

Згідно акції, квитки на автобус із Мюнхена до Оберстдорфа (комуна Баварії, курорт) на 22 січня коштуватимуть лише €8, тривалість поїздки – 3 год. 20 хв.

 

munich ostrdo

 

 

Вигідне житло

Якщо ви шукаєте, де зупинитися, скористайтеся порталами, що приведені нижче. Виняйти житло у Обердорфі досить дорого, навіть у Мюнхені дешевше.

Найдешевший варіант – звичайно каучсерфінг. Якщо такий варіант вам не до снаги, можна орендувати будинок або кімнату – airbnb.com (до речі, даруємо 20 $ для нових користувачів). Ціни у Оберстдорфі на квартиру або кімнату починаються від €26, а у Мюнхені – так само, але вибір більший.

Що стосується номерів у готелях та хостелах – ще є декілька корисних ресурсів.

Для оренди номеру або ліжко-місця у хостелах та пансіонах, відвідайте booking.com. Ціни на хостели у Мюнхені починаються від €34, а в Оберстдорфі – від €65!

Якщо за такі гроші ви плануєте орендувати як мінімум кімнату в готелі – відвідайте портал hotelscombined.com. Всього від €47/доба можна виняйти кімнату у Jugendherberge Oberstdorf, за €54/доба у Landhaus Spielmannsau – це у Оберстдорфі.

 

 

У Мюнхені згідно цього ресурсу, ціни на хостели починаються від €15/доба, а на готелі – від €33/доба та вибір більший, ніж на курорті.

Готелі високого класу із знижками на порталі travelponey.com (отримайте 35 $ на перше бронювання). Ціни на готелі 4* та вище у Мюнхені починаються від €39/доба. Також є пропозиції накшталт €57/доба (ціна без знижки -€68/доба!) – NH Munchen Unterhaching. У Оберстдорфі ціни, як завжди, значно вищі. Так, найдешевша пропозиція готелю – €59/доба, вибір вдвічі менший.

 

Отже, такий маршрут на гірськолижний курорт Німеччини підготувала вам редакція 1dollarTrip 🙂 Будьте в курсі найкращіх туристичних пропозиції та слідкуйте за нами у соц. мережах:

 

фб инстаграм вк