italy

 

Італія – достатньо популярна туристична країна, тому подорожувати тут легко. Але автобусний перевізник Flixbus пропонує нереально дешеві міжміські перевезення – від 1 євро!

 

Турін – Генуя

 

turin-genoa

 

Так, рейс Турін – Генуя звичайно коштує 9-12 євро, але на деякі дати ціна становить саме 1 євро. Зараз є квитки на такі дати:

  • * 4, 6-8, 16-17 грудня;
  • * 12-15, 18-22, 24-28, 30 січня;
  • * майже всі дати лютого.

 

turin genoa

 

Із Туріна також ходять регулярні рейси до Флоренції, Рима, а також за кородон.

 

 

Рим-Трієст

 

rome trieste

 

Зі столиці Італії також можна виїхати за 1 євро. Розглянемо рейс за напрямком Рим-Трієст за 1 євро:

  • * 2-7, 9-17 грудня;
  • * 12-31 січня;
  • * багато дат лютого.

 

rome trieste

 

Із Рима також є дешеві квитки до Мілана, Пізи, Турина. Нагадуємо, що дізнатись наявність квитків, місць на Ваші дати можна на сайті перевізника – Flixbus.

Також є рейси за різними напрямками Італії, наприклад Неаполь-Генуя, Мілан-Піза, Рим, Ліворно, Гросетто.

 

Як отримати знижки на житло в Італії?

Якщо ви звикли до комфорту та збираєтесь забронювати номер у готелі середнього або високого класу, відвідайте портал travelponey.com. До речі, ви можете отримати 35 $ на перше бронювання. Взагалі, – можливість забронювати хороший готель із значною знижкою.

Для менш вибагливих туристів є ще один класний ресурс – hotelscombined.com. Великий вибір готелів із різних ресурсів, низькі ціни, достатньо інформації. Недолік – тут є тільки готелі.

Тому для зупинки у хостелі, гестхаузі і т. д. краще використовуйте booking.com. Тут є багато фільтрів, що спрощують та прискорюють пошук, величезна база пропозицій. Щодо бронювання готелів тут: дешеве використати попередній ресурс.

Якщо ви хочете орендувати житло (будинок, квартиру, кімнату), то це можна зробити недорого (airbnb.com). Щодо airbnb.com – ми тут також даруємо нашим читачам 20 $ (тільки для нових користувачів).

 

Плати менше, подорожуй більше із порталом бюджетного туризму 1dollarTrip!

 

facebook-logo vk inst