Лоукост перевізник Wizz Air пропонує прямі рейси із української столиці до різних міст Польщі. Ціни на квитки в обох напрямках стартують від 21,53 євро на різні дати у серпні та вересні!

Отже, авіакомпанія Wizz Air пропонує квитки з Києва у Польщу за наступними маршрутами:

  • Київ – Вроцлав – вартість квитків за маршрутом, у напрямку туди й назад, складає від 28,23€ для членів Wizz Discount Club, або від 48,34 євро для всіх. Пряме посилання для бронювання квитка за вказаною ціною : wizzair.com Вроцлав.
  • Київ – Варшава – ціна на квитки в обох напрямках стартує від 42,01€ для членів Wizz Discount Club, або 62,12 євро для всіх. Для бронювання переходьте за лінком wizzair.com Варшава.
  • Київ – Гданськ – вартість квитків за даним маршрутом складає від 32,33 для членів дисконт-клубу, або 48,34 євро для всіх. Забронювати квитки легко за посиланням wizzair.com Гданськ.
  • Київ – Катовіце – вартість квитків стартує від 38,66€ у разі членства в програмі лояльності Wizz Discount Club, або 58,77 євро для тих, хто ще не користується перевагами клубної програми. Прямий лінк на бронювання wizzair.com Катовіце.
  • Київ – Люблін – квитки за цим маршрутом коштують від 21,53€ для членів дисконт-клубу, або 37,54 євро для всіх; прямий лінк на бронювання квитків шукайте тут: wizzair.com Люблін.
  • Київ – Познань – переліт в обох напрямках за даним маршрутом можна здійснити за ціною від 25,62€ у разі участі в дисконтній програмі лоукосту, або 45,73 євро для усіх інших клієнтів авіаперевізника. Бронювання за вказаною ціною:wizzair.com Познань.Обирайте цікаві маршрути та бронюйте квитки без зволікань, адже найвигідніші пропозиції розкуповують досить швидко.

Де знайти житло у Польщі?

Бюджетні варіанти на готельні номери рекомендуємо обирати на hotelscombined.com.

Готелі, гестхаузи та хостели на різний бюджет пропонує сервіс booking.com.

Готелі високого класу зручно шукати на сервісі travelponey.com. На перше бронювання ресурс надає бонус у розмірі 35$.

Орендувати скромну кімнату, або ж шикарні апартаменти зручно за допомогою сервісу airbnb.com, а ми даруємо 18$ для нових користувачів.