Авіаперевізник RyanAir пропонує приємні ціни на переліт із Польщі у столицю Бельгії.

Лоукост пропонує квитки на маршрут Варшава – Брюссель за ціною від 39 злотих, або 9,28€ в одну сторону. Квиток в обох напрямках можна придбати за ціною від 78 злотих, або 18,56€. Такі ціни діють на різні дати з червня по серпень.

Починаючи з вересня, мінімальний тариф складає від 56 злотих в одну сторону, або 13,33€.

Обирайте цікаві дати та бронюйте квитки на офіційному сайті авіакомпанії: https://www.ryanair.com

У вересні квитки за маршрутом Варшава – Брюссель вигідніше бронювати на офіційному сайті лоукост перевізника Wizz Air. На різні дати можна знайти квитки за ціною від 10 євро в одну сторону, або 20,05 за квиток в обох напрямках для членів дисконт клубу Wizz. Якщо Ви ще не користуєтесь клубними перевагами, квитки коштуватимуть від 30,33 євро в обох напрямках.

Приклад бронювання квитка у вересні – ціна з урахуванням клубної знижки.

Прямий лінк на бронювання: https://wizzair.com

Отже, не зволікайте та бронюйте квитки на цікаві дати вже зараз!

Що подивитись у Брюсселі?

Знайомство з містом зазвичай починається з Ринкової площі. Гранд-Плас – вважається однією з найгарніших площ у світі. Тут же, в історичному центрі Брюсселя, стоїть знаменита брюссельська ратуша, побудована в готичному архітектурному стилі. Ратуша є одним із найважливіших символів бельгійської столиці.

Інше популярне серед туристів місце в столиці Бельгії – Королівський палац. Туристи можуть безкоштовно потрапити до палацу та оглянути його галерею, королівські покої, знамениту Дзеркальну кімнату палацу та її стелю, що прикрашена крилами жуків-скарабеї, захоплюючу Тронну залу. Тут же можна потрапити до Імперської кімнати та побачити на власні очі золоті квіткові горщики та висаджені в них одинадцять різнокольорових квітів, по одному на кожну провінцію Бельгії.

За бажання побачити найвідоміші пам’ятки архітектури зі всієї Європи, не виїжджаючи з Бельгії, рекомендуємо відвідати парк розваг “Міні-Європа”, який знаходиться в Брюсселі. Тут Ви побачите більше 350 копій символів різних країн та міст Європі в масштабі 1:25. Усі вони розміщуються на площі 24 000 кв.м. Тут є Ейфелева та Пізанська вежі, Біг Бен, венеціанський палац Дожів та французький палац Шенонсо, Гранд Пляс і безліч інших пам’ятних місць із 80 міст Європи.

Бюджетне житло в Бельгії

Із широким вибором варіантів на готельні номери та гестхаузи рекомендуємо ознайомитись на ресурсах hotelscombined.com та booking.com.

Знайти готель середнього та високого класу допоможе сервіс travelponey.com. У подарунок отримайте 35$ на перше бронювання.

Знайти в оренду шикарні апартаменти або ж скромну кімнату зручно на ресурсі airbnb.com, а ми даруємо 18 $ для нових користувачів.