У системі бронювання лоукост перевізника Ryanair з’явились знижені ціни на переліт за напрямком із Польщі у Францію.

Квитки за напрямком Варшава – Париж – Варшава можна придбати за ціною 37 євро в обох напрямках.

Приклад бронювання квитка за 37 євро ( 99 злотих у Париж та 56 злотих за зворотній квиток у Варшаву).
Знижені ціни шукайте на різні дати з червня по серпень.

Передбачені прямі рейси, до ціни включений переліт із ручною поклажею.

Що подивитись у Парижі?

Рушаючи у Париж, звичайно варто побачити найпопулярніші пам’ятки архітектури : Ейфелеву вежу, Версальський палац, Лувр. Окрім того, рекомендуємо звернути увагу й на менш популярні, та не менш гарні місця – Міст Олександра ІІІ та Люксембурзький сад.

Паризький міст Олександра III з’єднує два береги Сени, і вважається найгарнішим мостом у всій Франції. Він прикрашений численними фігурами ангелів, німф і пегасів.

Ще одним улюбленим серед місцевих жителів місцем є Люксембурзький сад. Рекомендуємо прогулятись чудовим бульваром Сан-Мішель, і вийте прямісінько до саду. В саду розташований Люксембурзький палац, що вважається однією із кращих архітектурних пам’яток у всій Франції.

Цікавий факт: саме тут, у Люксембурзькому саду, зустрічалися Анна Ахматова із Модільяні в 1910-1911 роках.

Отже, покваптесь із бронюванням квитків та рушайте до захоплюючого Парижа!Бронювати квитки найкраще на офіційному сайті перевізника ryanair.com.

Про те, як бюджетно дістатись Варшави з України, ми розповідали тут, а також у багатьох попередніх статтях.

Бюджетне житло у Парижі

Готельні номери та гестхаузи за розумні кошти пропонує сервіс hotelscombined.com та booking.com. Сервіси пропонують тільки перевірені варіанти житла!

Знайти готель середнього та високого класу допоможе ресурс travelponey.com. Новим користувачам надається бонус – 35$ на перше бронювання.

Орендувати власні апартаменти в Парижі легко за допомогою airbnb.com. Також отримайте подарунок від нас – 18$ для нових користувачів.