У системі пошуку деяких агентів з’явились недорогі квитки до Грузії від італійської авіакомпанії Alidaunia. Пропонується здійснити прямий переліт із Києва до Тбілісі за ціною 101 євро у напрямку туди й назад!
Вартість перевезення багажу включено. Чудова пропозиція для вікенду.

Приклад бронювання квитка на подорож у вересні.

Вигідні ціни ми знайшли на сайті aviasales.ru. Обирайте цікаві для Вас дати з липня по жовтень, найкращі пропозиції припадають якраз на вихідні дні!

Що подивитись у Тбілісі?

Для того, щоб відчути атмосферу старовинної Грузії, рушайте на прогулянку Старим містом (або “Дзвелі Калака”). Ця частина міста сьогодні розташована на території, яку займав весь Тбілісі у далекому 12 столітті.

Душею та серцем міста місцеві жителі називають розташовану у старому місті фортецю Нарікала. Вона стоїть на горі Мцатмінда з самого моменту заснування грузинської столиці.фортеця Нарікала

Ще одна цікава старовинна споруда у районі – церква Різдва Діви Марії (Анчисхаті), що була побудована понад 1500 років назад.

Прогулюйтесь старовинними вуличками, насолоджуйтесь смачною грузинською їжею та гостинністю.

Де бюджетно розташуватись у Грузії?

Широкий вибір готельних номерів надає ресурс hotelscombined.com.

Гестхауз, хостел або готель за розумною ціною обирайте на booking.com.

Забронювати номер преміум-класу легко за допомогою сервісу travelponey.com, а в якості бонуса отримайте 35$ на перше бронювання тут.

Орендувати власні апартаменти, або ж скромну кімнату допоможе сайт airbnb.com , а ми надаємо бонус для нових користувачів – даруємо 18$ на перше бронювання.