Авіаперевізник МАУ пропонує здійснити подорож на Шрі-Ланку прямо з української столиці. У системі бронювання компанії з’явились квитки на прямий рейс із Києва у місто Коломбо за ціною 365€ у напрямку туди й назад.Найдешевші варіанти ми знайшли на сайті avia.tickets.ua

Обирайте свої дати – знижені ціни пропонуються з травня по липень поточного року.

Для порівняння: ціни на квитки за маршрутом Київ – Коломбо – Київ від інших перевізників стартують від 395 до 913 євро, при цьому маршрути передбачають стикування в інших містах.

Тож покваптесь із бронюванням квитків за приємними цінами та рушайте у відпустку на Шрі-Ланку!

Що подивитись на Шрі-Ланці?

Шрі-Ланка приваблює мандрівників з усього світу своєю приголомшливою давньою архітектурою, привітними людьми і, звичайно ж, пляжами та океаном!У центрі Шрі-Ланки, серед смарагдової рослинності, розташувалася мальовнича гора, на вершині якої побудовано унікальне місто. Назва цієї гори – Сігірія, або “Левова скеля“. Вона є однією із головних пам’яток Шрі-Ланки, що охороняється всесвітньою організацією ЮНЕСКО. Місто у скелі оточене садами та фонтанами, із дивовижними ступенями між лапами, горлом та щелепами лева.

Де розташуватись на Шрі-Ланці?

Знайти в оренду будинок, квартиру або кімнату радимо на ресурсі airbnb.com, а в якості бонуса ми даруємо 18$ для нових користувачів.

У пошуках житла за доступними цінами рекомендуємо звернутись на сервіси booking.com та hotelscombined.com – тут пропонуються варіанти на будь-який гаманець.

За варіантами готелю високого класу заходьте на travelponey.com, і отримайте подарунок – 35$ на перше бронювання.