Авіаперевізник Міжнародні Авіалінії України пропонує знижені ціни на прямий переліт з України до дивовижної столиці Латвії. Компанія надає промо-ціни на квитки на різні дати з вересня 2017 по березень 2018. Рига вночі

Так, пропонується прямий рейс із Києва до Риги за ціною від 49,31$ (або 46,39 євро) в одну сторону. Киев Рига 49 евроЗворотній квиток можна знайти за такою ж ціною.Рига КиевЯк видно, промо-ціни доступні на різні дати, тож обирайте варіанти.

Загальна ціна на квиток в обох напрямках Київ – Рига – Київ складає 98,62$ (близько 92,78 євро!)Обирайте зручні дати – проте покваптесь, адже промо-квитки розкуповують швидко!

Що подивитись у Ризі?

Рушаючи до Риги, радимо Вам запланувати час, щоб відвідати нетипові для туристів місця у столиці Латвії. Окрім основних, найбільш популярних пам’яток, які розтягнулись одне від одного не більше ніж на кілька кілометрів у центрі міста, Рига приховує ще багато цікавих місць.
Найпопулярнішим серед туристів місцем споглядання міської панорами є оглядовий майданчик Собору св. Петра. Як альтернативу, можна відвідати будинок Академії наук Латвії – там теж платний підйом, але набагато менше туристів. Оглядовий майданчик тут розташована на висоті 65 метрів. Місто звідси видно як на долоні – з майданчика відкривається захоплюючий вид на Стару Ригу і Даугаву.

Безкоштовно можна подивитись панораму міста, піднявшись на восьмий поверх будівлі Galleria Riga (легше знайти за адресою Dzirnavu iela 67).

Цілий квартал відреставрованої дерев’яної забудови, сповнений духом Риги XIX століття можна знайти, рушивши до кварталу Калнціема. Зазвичай тут проводиться безліч цікавих заходів, дегустацій національної кухні, ярмарків, проте навіть якщо Bи потрапили сюди в момент, коли цих заходів немає, цікаво буде просто погуляти, зайти в сувенірні та дизайнерські магазинчики, подивитися майстерні місцевих майстрів.

Якщо не пощастило із ярмарком у кварталі Калнціема, рушайте на базар Берга – тут також часто можна потрапити на ярмарок або суботній селянський базар. Вхід з вулиць Елізабетес, Дзірнаву і Маріяс між вулицями Кр. Барона і Маріяс, біля Верманського саду.

Рекомендуємо також відвідати творчий квартал Spīķeri – щоб потрапити сюди, варто лише прогулятись декілька хвилин від центру Старої Риги. За часів Другої світової війни тут було ризьке гетто, сьогодні ж це місце творчої індустрії, з концертними залами, виставками сучасного мистецтва, автентичними сувенірами та арт-кафе. Тут проводяться концерти, вистави, кіновечори під відкритим небом та багато інших цікавих заходів.За активним відпочинком рушайте у парк Луцавсала, що розташований на острові на Даугаві. Кілька років тому парк був реконструйований, і зараз це улюблене місце місцевих для відпочинку і купання. Окрім пляжів, парк обладнаний волейбольними майданчиками, вейк-лебідками з можливістю оренди. Тут часто збираються любителі йоги, велосипедисти і просто сім’ї з дітьми, адже в парку багато дитячих майданчиків.

Де недорого розташуватись у Ризі?

Варіанти на готельні номери за розумними цінами шукайте на hotelscombined.com, а також на сервісі booking.com.

За бажання відпочини у готелі високого та люкс класу – рекомендуємо звернутись на сервіс travelponey.com (отримайте 35 $ на перше бронювання тут).

Обирати квартиру, будинок або кімнату в оренду найзручніше за допомогою ресурсу airbnb.com , та отримайте від нас приємний бонус: 18$ на бронювання для нових користувачів.