Авіаперевізник KLM знижує ціни на рейс з України до Португалії.

Компанія пропонує переліт із Києва у Лісабон за ціною від 166 євро в обох напрямках! Чудова пропозиція для відвідання Португалії. Промо-квитки є на різні дати з жовтня 2017 по лютий 2018. Ціна на квиток включає харчування на борту та перевезення ручної поклажі.Окрім того, рейс передбачає стикування в Амстердамі та Парижі – за бажання, можна обрати рейс із тривалим стикуванням та перетворити подорож на незабутній тріп містами Європи!

Що подивитись у Лісабоні

Завітавши до Лісабону, рекомендуємо оглянути натхненні пам’ятки архітектури у місті, що входять до списку 7 чудес Португалії.Монастир Жеронімуш (Mosteiro dos Jerónimos) в Лісабоні є найбільш відвідуваною пам’яткою Португалії. Щороку кількість відвідувачів зростає, і вже сягнула за 800 тисяч. Споруда захоплює своєю красою як ззовні,так і зсередини.Споруда знаходиться під охороною ЮНЕСКО як пам’ятник Всесвітньої спадщини людства.

Ще одним надбанням Португалії вважається Вежа Белень – Torre de Belem.Побудована ще за часів Великих географічних відкриттів, вежа Белень є найбільш впізнаваємою пам’яткою Лісабона. Вона також класифікована ЮНЕСКО як об’єкт всесвітньої спадщини з 1983 року і входить до списку 7 чудес Португалії

Бюджетне житло в Португалії

Безліч варіантів на готельні номери або гестхаузи рекомендуємо шукати на hotelscombined.com або booking.com – знайдеться житло на будь-який гаманець.

Обрати житло середнього або високого класу рекомендуємо на сайті travelponey.com, а ще – отримайте знижку – 35$ на перше бронювання.

Орендувати квартиру, кімнату або розкішний дім легко за допомогою сервісу airbnb.com, а ми зі свого боку даруємо 18$ для нових користувачів.