Лоукост перевізник Ryanair пропонує вигідні ціни на квитки для своїх клієнтів. Авіакомпанія пропонує здійснити переліт із Кракова до міста Лурд лише за 98 злотих, або 23,35€. Це ціна на переліт в обох напрямках!

Квитки за зниженою ціною можливо забронювати вже зараз на різні дати у червні.

Проте не зволікайте із бронюванням, адже дешеві квитки розкуповують досить швидко.

Важливі правила щодо польотів із Ryanair:

  • зауважте, що вартість квитка передбачає багаж у ручній поклажі: одна сумка, максимальним розміром 55x40x20 см і друга – не більше за 35x20x20 см.
  • рекомендуємо виконати он-лайн реєстрацію на сайті компанії та роздрукувати квиток перед вильотом. Ця ж послуга за оплату виконується працівниками компанії в аеропорту – коштує 45 євро.
  • в аеропорт рекомендується приїхати не менш ніж за 2 години до вильоту.
  • підійдіть із квитком та паспортом до стійки реєстрації для перевірки вашої візи.

Цікавинки Лурда

Лурд є одним із найважливіших паломницьких центрів Західної Європи. Розташований в передгірному районі Піренеїв, що оточені чудовими гірськими пейзажами. Перебуваючи тут, обов’язково відвідайте базиліку Непорочного Зачаття – ця будівля вразить своєю красою та витонченістю.

Де розташуватись у Франції?

Бюджетні варіанти на готельні номери рекомендуємо обирати на hotelscombined.com.

Знайти готель за доступними цінами легко за допомогою booking.com.

У пошуках готелю високого класу звертайтесь на travelponey.com , а також отримайте 35$ у якості бонуса на перше бронювання.

Орендувати апартаменти або скромну кімнати легко за допомогою сервісу airbnb.com, а ми для вас даруємо 18 $ для нових користувачів.