У системі бронювання авіаперевізника Azal з’явились цікаві варіанти подорожі зі Львова до країн Близького Сходу. Компанія пропонує квитки у Тбілісі, Баку та Тегеран за ціною від 79 євро у два боки.

Шукайте промо-квитки на різні дати з грудня 2017 року до лютого 2018 року. Найдешевші рейси зі Львова один раз на тиждень, щонеділі. Зауважте: в ціну включений лише переліт із ручною поклажею. Будь-які додаткові послуги (харчування на борту або перевезення багажу) слід оплачувати окремо, згідно з тарифами перевізника.

Приклад бронювання квитка зі Львова до Тбілісі з вильотом 17 грудня та поверненням 24 грудня. Громадянам України віза для відвідання країни не потрібна. Вартість квитка становить 79€ туди й назад.

Приклад бронювання квитка зі Львова у Баку на такі ж дати – 90€ в обидві сторони. Громадянам України віза для відвідання країни не потрібна.

Приклад бронювання квитка зі Львова у Тегеран з вильотом 10 грудня та поверненням 24 грудня. Вартість квитка за цим напрямком – 82€ туди й назад.

Увага: всі рейси виконуються зі стикуванням у Баку.

Обирайте свої дати та шукайте квитки за промо-цінами на офіційному сайті агента skyscanner.ru. Проте покваптесь із бронюванням, адже квитків за зниженою ціною лише по декілька на рейс, і розкуповують їх досить швидко.

Що подивитись в Баку та Тбілісі ми вже розказували тут.

Що цікавого подивитись у Тегерані?

Столиця Ірану, місто Тегеран, є найбільшим в Ірані, а також вважається одним із найбільших на всьому Ближньому Сході.

У місті Вас вразить сучасний міський пейзаж на фоні гірського масиву Ельбрус, що покритий снігом з листопада по травень.Тут проживає близько 14 мільйонів людей. Попри стереотипи, місцеві жителі зазвичай доброзичливі до іноземців, переважна більшість молодого покоління володіє англійською мовою.У Тегерані є велика кількість музеїв, парків, ресторанів та розважальних закладів. Обов’язково завітайте до Ісламського музею Реза Аббасі, що присвячений доісламскому та ісламському мистецтву Ірана. Музей вважається одним із кращих історико-культурних місць Близького сходу, а його назва дана на честь одного з художників імперії Сефевідів.

Де зупинитись в Тегерані, Баку або Тбілісі?

Широкий вибір на готельні номери, гестхаузи та хостели рекомендуємо шукати на ресурсах hotelscombined.com та booking.com. Ресурси пропонують лише перевірені варіанти житла на будь-який бюджет.

У пошуках готелів середнього та люкс класу звертайтесь на сервіс travelponey.com, а в подарунок отримайте 35 $ на перше бронювання.

Кращі варіанти житла в оренду (квартира, будинок або ккімната) надає сервіс airbnb.com, зі свого боку ми надаємо бонус – 18 $ для нових користувачів.