Ще не вирішили, куди відправитись на травневі свята? Пропонуємо відвідати Чорногорію, на свята працюють прямі чартерні рейси з Києва.

Щосуботи у травні здійснюватиметься прямий рейс за маршрутом із Києва до Тівата (Чорногорія). Ви дістанетесь Чорногорії за 2,5 години польоту, за ціною 178 євро в обох напрямках.

Приклад бронювання квитка з вилітом 6 травня та поверненням наступної суботи, 13 травня.В ціну включено переліт, ручна поклажа та багаж! Для відвідання Чорногорії громадянам України віза не потрібна.

Для порівняння, звичайна ціна від авіаперевізників на переліт за вищеназваним маршрутом (не обов’язково прямі рейси) складає від 280 до 700 євро:Квитки за спеціальною пропозицією 178 євро туди й назад шукайте на офіційному сайті агента skyscanner.ru. Обирайте варіанти – є різні дати в травні.

Що подивитись у Тіваті?

У містечку розташована найгарніша затока АдріатикиБоко-Которська бухта.Боко-Которська бухтаЇї називають перлиною Чорногорії, місцем неймовірної краси, де над водою нависають зелені гори, а біля підніжжя яких розкидані середньовічні містечка з червоними дахами будинків. Вода в Которській бухті завжди чудового зелено-бірюзового кольору. При зміні погоди і освітлення вода змінює забарвлення.

Серед вчених досі ведуться суперечки, чи є Боко-Которська бухта найпівденнішим фьордом Європи, або ж це затоплений морем річковий каньйон.2

Бюджетне житло в Чорногорії

Рекомендуємо обирати готельні номери за розумними цінами за допомогою ресурсу hotelscombined.com.

У пошуках готелів та гестхаузів допоможе сервіс booking.com, що предоставляє лише перевірені варіанти на будь-який бюджет.

Забронювати готель середнього та люкс класу легко за допомогою travelponey.com. Для нових користувачів приємний бонус – 35 $ на перше бронювання.

Орендувати апартаменти, дім або кімнату радимо на сервісі airbnb.com, а також даруємо 18 $ для нових користувачів.