У системі бронювання авіаперевізника Alitalia з’явились промо-ціни на переліт із Києва до іспанського міста Малага. Починаючи з травня 2017 і по січень 2018 компанія пропонує здійснити переліт за маршрутом Київ (Жуляни) – Малага за ціною від 135 євро.

Найкращі пропозиції в системі бронювання припадають на виліт 15 або 17 травня та повернення 22-23 травня.

В ціну входить харчування на борту, провезення 23 кілограм багажу та ручної поклажі. Рейси виконуються зі стикуванням у Римі.

Приклад бронювання квитка за ціною 135 євро із вилітом 17 травня з київського аеропорту Жуляни до іспанської Малаги та поверненням 23 травня.135 евро 17-23 маяНагадаємо, що для відвідування Іспанії необхідна діюча шенгенська віза. Обирайте свої дати та купуйте білети через пошукову систему https://search.aviasales.ru.

Що подивитись в Малазі?

Малага вважається популярним туристичним напрямком в Іспанії, і не даремно – згідно зі статистичними даними метеорологічного агентства Іспанії, Малага став найбільш сонячним містом країни. Клімат Малаги визнано найкращим у всій Іспанії, з м’якими зимами і не дуже спекотним літом, а показник кількості сонячних годин на рік тут становить понад 3 тисячі. Цікаво й те, що Канарські острови опинилися на другому місці за цим показником – кількість сонячних годин на рік на Канарах становить 2 822 години.

Приїхавши в Малагу, рекомендуємо відвідати величний Малагскій собор Втілення, що поєднує у своїй архітектурі відразу декілька стилів – готичний, бароко і неокласицизм, а в його будинку працює музей.
Собор Втілення , Малага (Іспанія)Місцеві жителі ласкаво називають його “Ла-Манкіта”, що в перекладі з іспанської означає “однорукий”. Справа в тому, що під час зведення собору в 1528-1782 роках коштів на будівництво не вистачило, і друга вежа не була побудована – так собор залишився “одноруким”.

Бюджетне житло в Іспанії

Широкий вибір бюджетного житла, готелів та хестхаузів рекомендуємо обирати на сервісах hotelscombined.com та booking.com. Ресурси пропонують лише перевірені варіанти житла.

У пошуках готелів високого класу рекомендуємо звернутись на travelponey.com (отримайте 35 $ на перше бронювання тут).

Знайти в оренду квартиру, будинок або кімнату за розумними цінами рекомендуємо на airbnb.com, а також даруємо 18 $ для нових користувачів.