Авіакомпанія Міжнародні Авіалінії України (МАУ) пропонє знижені ціни на переліт із України до італійської Болоньї – міста веселощів, вишуканої кулінарії, червоних дахів та старовинних будівель, що захоплюють архітекторів та поціновувачів мистецтва з усього світу.Болонья

На сайті авіакомпанії МАУ, а також на деяких пошукових сайтах, переліт за маршрутом Львів-Болонья у дві сторони пропонується за ціною від 86 євро на деякі дати квітня й травня. Lviv-Bolognia

Ціна на квитки включає ручну поклажу та сам переліт, отже будь-які інші послуги оплачуються окремо. За даним маршрутом пропонуються рейси зі Львова та із Києва (з пересадкою у Львові).

Болонья – дивовижне місто із багатою історією; воно зберігає сліди ще Залізної доби, цивілізації етрусків та римської ери. Чудова ідея розпочати подорож Італією звідси, адже саме Болонью часто називають скарбом італійської культури.

Цікаві факти про Болонью. Покровителем міста вважають Святого Петронія, який допоміг городянам здобути самостійність в 1390 році. В знак подяки, в місті звели на ті часи п’яту за величиною церкву в світі – Сан-Петроніо.San PetronioМісто часто назівають «Болонья-Товстуха», адже його вважають кулінарнім центром Італії. Фірмовою стравою міста вважається знаменитий у світі соус Болоньєзе; популярними також стали тортелліні – маленькі пельмені.

Що подивитись у місті. Прогулюючись вулицями, досить зручно користуватись мапою міста на сайті bolognawelcome.com – тут можна ознайомитись зі схемою вулиць та розташуванням видатних пам’яток.

По місту дуже зручно пересуватися пішки, а все завдяки знаменитим пішохідним галереям. Всі будинки Болоньї побудовані разом із галереями, які представляють собою різні готичні аркади періоду бароко. Вони тягнуться вздовж багатьох вулиць через історичні місця і культурні центри, тож комфортно оглянути місто можна навіть під час дощу. Ці нескінченні галереї – справжня родзинка міста.

Символом культурного єднання Болоньї є вежа Торре дельї Азінеллі. Висота вежі становить близько 98 метрів. Вона є дуже цікавою за своєю конструкцією, адже являє собою «падаючу» вежу.Одним зі значних пам’ятників епохи Відродження є фонтан Нептун, який розташований в самому центрі Болоньї. Цей фонтан має свою цікаву і живописну історію. Починаючи з 16 століття, вода у фонтані вважалася святою, а всім хто якимось чином забруднював воду, призначалось покарання – 50 ударів батогом.

Любітелів живопису порадує картинна галерея Болоньї, що складається з 29 різних залів, які розділені відповідно до епох. В галереї можна зустріти полотна епохи класицизму, Середньовіччя, Відродження, Просвітництва, Ренесансу та бароко.

Поціновувачів літератури та інших мистецтв порадує той факт, що в соборі Святого Петронія доступна до огляду унікальна фреска роботи Джованні з Модени XV століття, де зображена сцена з Божественної комедії Данте: пророк Мухаммед потрапляє в пекельну безодню.

Вражає, чи не так? Скоріше бронюйте квитки та рушайте у подорож до Італії!

Кращі варіанти житла в Італії

Широкий вибір варіантів на готельні номери можна знайти за допомогою hotelscombined.com.

Забронювати готель за доступними цінами рекомендуємо на booking.com.

Готелі середнього та високого класу рекомендуємо на сервісі travelponey.com (отримайте 35 $ на перше бронювання тут).

Знайти в оренду квартиру, будинок або кімнату радимо на airbnb.com та даруємо 18 $ для нових користувачів.