1

 

Райський острів або континент в мініатюрі – Мадагаскар. Четвертий за розміром у світі, із містами та дивовижною природою. Для того, щоб уявити собі його територію, варто знате те, що площа Мадагаскару майже дорівнює площі України! Розмах різноманітності тут дійсно вражає: тут є вулкани і гори, долини й річки, тропічні ліси та напівпустелі.

 

6

 

Мадагаскар – молода нація. Що казати, якщо із 2000-х років кількість населення тут збільшилась із 12 до 22 млн.! Населення острову дуже різноманітне, як і його природа. Тут проживає 22 етнічні групи, поширені різні вірування (не тільки язичники, але й християнство, протестантство, католіцизм, іслам та інше). Державною мовою Мадагаскару є меріна (діалект малагасійської мови), але також поширені французська на англійська мови.

 

9

 

Мадагаскар – економічно бідна країна. Це стосується не тільки сіл, але й міст. Так, прибиральниця, посудомийка в середньому за місяць заробляє близько 15 дол. В селах майже всюди відсутня електрика, готується все на багатті, в будинках запалені свічки. Темп життя тут теж незвичний для нашого туриста. Близько 20:00 населення відправляється додому, лягає спати. Для мадагаскарців цей час вже рахується вечірнім. Але й просинаються міста тут дуже рано – вже в 4:00-4:30 життя кипить.

 

10

 

Якщо цей екзотичний острів вас так само привабив, як і нашу редакцію, – пропонуємо відпочинок на Мадагаскарі взимку або навесні за 518 € в обидва боки!

 

 

Віза, щеплення та безпека

Посольства Мадагаскару в Україні немає, тож візу оформлять вже на острові. За 30-денне перебування на території (короткострокова віза) консульський збір не оплачується, а ось 90-денне перебування (довгострокова віза) коштує 56$.

Документи для візи:

 • 4 візові анкети на французській мові;
 • закордонний паспорт;
 • 4 кольорові фотографії 3*4;
 • запрошення до країни;
 • бронь готелю/хостелу/будинку;
 • бронь авіаквитків;
 • страхування;

 

2

 

Правила ввезення/вивезення:

 • закордонна валюта – ввезення/вивезення не лімітоване, але потрібна декларація;
 • місцева валюта – ввезення до 5 тис. MGF, вивезення заборонене;
 • цигарки та алкоголь – особам, старшим 21 року, безмитне ввезення до 500 цигарок, 1 пляшку любого алкогольного напою;
 • парфумерія – сурово заборонено ввезення/вивезення;
 • золото, шкіра – вивіз золота, ювелірних виробів, виробів із крокодилової шкіри, рідких видів тварин (в тому числі – вироби із цих тварин), рідких сортів рослин, насіння та квітів – суворо заборонено;
 • шкіра поширених тварин – тільки із дозволу митниці та інших органів;
 • домашні тварини – суровий карантин, категорично заборонене ввезення домашніх тварин;
 • наркотичні засоби, зброя, медичні препарати (без лікарняної довідки) – заборонено.

 

7

 

Щеплення не є обов’язковим, але дуже рекомендоване. Основні щеплення, що варто зробити перед поїздки на Мадагаскар, це:

 • гепатит А;
 • черевний тиф;
 • гепатит В;
 • КПК (кір, паротит, краснуха) – якщо раніше не було введено;
 • сказ (для тих, хто проводитиме багато часу із тваринами, або подорожуючих далеко від житла);
 • дефтерія-правець (щеплення рекомендовано робити кожні 10 років).

 

5

 

Робити щеплення чи ні – вирішувати туристу. З одного боку, Мадагаскар це входить до переліку країн, об’явлених ООН заразними. Але все ж рівень життя тут значно нижчий, ніж в Україні. Також відвідувачам острову рекомендується приймати антималярійні таблетки, уникати кажанів та комарів.

Купатися тут можна також не всюди – тільки в лагунах та на тих частинах пляжів, що захищені кораловими рифами. В інших місцях є багато небезпечних плазунів, рептилій та навіть акул.

 

 

Як дістатися дешево?

Звичайно вартість авіаквитків до Мадагаскару починається від 1600 € в обидва боки. Але якщо ви скористаєтесь дешевими цінами від Turkish Airlines та забронюєте квитки заздалегідь, то можете зекономити у 3 рази! За 518 € в обидва боки ви можете зустріти Різдво або Новий Рік, а також відпочити біля океану навесні.

Включи своє персональне літо з грудня по березень на сонячному Мадагаскарі, вилетівши з Києва, Будапешта, Бухареста чи Праги.

 

 

Бухарест-Антананаріво

 

бухарест

 

Від Бухересту найдешевше летіти до Мадагаскару – від 518 € в обидва боки, є багато дат. Врахуйте, що із Києву до Бухаресту їхати довго та досить недешево (до тих пір, поки Укрзалізниця не відновить регулярний потяг із Россії до Румунії), тож ціна вийде вищою.

Будапешт-Антананаріво

 

будапешт

 

На другому місці за ціною серед бюджетних квитків н Мадагаскар є рейс із Будапешту. Дат тут значно менше, ніж у попередньому варіанті, проте ціна приємна – від 613 € в обидва боки. Із Києву до столиці Угорщини можна дістатися потягом (Укрзалізниця), автобусом (EuroLines та ін.), літаком (найдешевше від WizzAir) за 25-50 €.

Київ-Антананаріво

 

киев

 

Рейс із Києву досить недорогий, як для цього напрямку – від 644 €. Варто підкреслити, що кількість дат вильоту тут значна, але ціни дуже відрізняються, важливим є вибір дат.

Прага-Антананаріво

 

прага

 

Ще одне місце, звідки можна придбати дешеві авіаквитки на Мадагаскар – Прага. Ціна тут становить від 782 €, доступних дат досить багато. До Праги із Києву дістатись можна літаком (перевізники CZECH AIRLINES, SMARTWINGS, МАУ) від 55 €, автобусом (перевізники ECOLINES, KijevPasTrans AP-5, Levickiy FOP) – від 33 € або на автомобілі.

 

 

Як вирішити питання з житлом у новому місті?

Якщо питання в тому, щоб зробити відпочинок максимально дешевим, подумайте про поселення в гостях. Іншими словами – напросіться в гості до тих, хто цього тільки й чекає. Є навіть спеціальний сервіс – каучсерфінг.

 

4

 

Знайти бюджетні варіанти на готельні номери можна за допомогою hotelscombined.com. Забронювати готель за дешевими цінами рекомендуємо на booking.com. Варіант готелів середнього та високого класу рекомендуємо на сервісі travelponey.com (отримайте 35 USD на перше бронювання).

 

 

Бажаєте отримувати першим інформацію про акції? Підпишться на наші новини у ВКонтакті, Facebook або twitter!

 

8