Офіційні представники аеропорту Бориспіль потішили українців приємною новиною. Із 2018 року родина лоукостерів поповниться новим перевізником!

Коли чекати анонсованого?

Керівник аеропорту Бориспіль Павло Рябікін повідомив, що представники міжнародної компанії Lufthansa планують запустити рейси Eurowings з Києва до Берліна й Дюссельдорфа вже з 2018 року. Що, друзі, рушаємо до Німеччини?

Як забронювати житло у Європі?

Звісно, із відкриттям безвізового режиму українці нарешті можуть почуватися при перетині кордону з країнами ЄС максимально впевнено й вільно, проте не слід забувати про потребу бронювати житло на час мандрівки заздалегідь. Якщо не вирішили, як зробити це найкраще, ми радо поділимося з Вами власним досвідом. Щонайперше, якщо бажаєте проживати в недорогих готелях чи хостелах, орендувати такі номери завжди можна на сайтах hotelscombined.com або booking.com.

Забронювати місця в готелях середнього або високого класу зручно на порталі travelponey.com, додатковою вигодою від користування яким стане знижка в сумі $35.

Приватні помешкання Ви зможете вигідно підібрати через сервіс airbnb.com, де Вам подарують $18 на перше оформлене бронювання житла.