Якщо ідея подивитися Євробачення-2017 майже наживо Вас ніяк не полишає, а коштів на дорогущі квитки майже не залишилося, тоді варто дослухатися до порад нашого порталу!

Як бюджетно потрапити на Євробачення?

Почнемо з того, що безплатно потрапити на самі виступи наразі вже майже не видається можливим (усі розігрувані комерційними структурами бонусні квитки вже вручені своїм щасливим власникам), але відчути атмосферу свята Вам ніщо не завадить. Для цього в Києві розгорнуто дві безплатні фан-зони: Euro Village на Хрещатику, із можливістю розважатися й водночас дивитися виступи конкурсантів і гостей щоденно, із 12:00 до 22:00 включно; фан-зона на Софіївській площі, що також транслює музичні виступи конкурсантів і гостей від 10:00 до 22:00 щоденно, а також пропонує такі розваги, як Музей льодяних скульптур.

Де бюджетно розміститися в Києві?

Якщо не плануєте орендувати одні з найдорожчих апартаментів, а шукаєте, як би зекономити на проживанні, тоді скористайтеся послугами сервісів hotelscombined.com і booking.com, які запропонують бюджетні місця в недорогих готелях і хостелах.

Більш вишукане проживання Вам запропонують у готелях високого й середнього класу, номери в яких можна знайти на сайті travelponey.com, до того ж, якщо Ви тут уперше, одержите знижку в сумі $35.

Приватні помешкання знайдете на airbnb.com. І не забудьте про свої $18 за перше замовлення тут!