Поруч зі звичною туристичною Прагою тут існують місцинки, які особливо шанують представники мистецької еліти. Якщо прагнете познайомитися з сучасним чеським мистецтвом, тоді завітайте в якийсь із креативних закладів. Щоб послухати неформатну модерну музику, варто навідатися в Cross club, лояльний як до стилю виконавців, так і до поведінки відвідувачів. Натомість послухати класику краще в концертній залі Atrium, де особливо тішать бюджетні ціни вхідних квитків.

Насолоджуватися мистецтвом, виставками й творчими фестивалями найліпше в таких колоритних закладах, як галерея Qubus, арт-простір MeetFactory або ж Центр сучасного мистецтва Dox.

Як дешево дістатися в Прагу?

Недорогі маршрути для подорожей у столицю Чеської Республіки користуються неабиякою популярністю серед українських мандрівників. Щоб не проґавити варіанти бюджетної подорожі до Праги, стежте уважно за нашими акційними пропозиціями.

Як зекономити на проживанні в Празі?

Щоб не витрачати зайвих коштів на проживання в Празі, радимо заздалегідь забронювати номер у готелі чи хостелі за допомогою сервісів hotelscombined.com, а також booking.com.

Варіанти проживання в готелях середнього або високого класу краще підбирати за допомогою порталу travelponey.com, який винагороджує перше замовлення кожного нового користувача бонусом у $35!

Орендувати приватний будиночок для веселої компанії або забронювати кімнату чи квартиру зручно через ресурс airbnb.com, де всі нові користувачі отримають бонус у сумі $18.