А поки ви спите, сьогодні, 8 квітня, відбулася надзвичайна для людства подія. Елон Маск із проектом SpaceX вперше (!) зуміли успішно приземлити нижню ступінь ракети Falcon 9 на морську платформу в Атлантиці з метою її повторного використання!!! Проект реалізується у рамках підготовки висадки людини на Марс. А це означає, що скоро буде космічний туризм!

Ось як це було

 

 

Елон Маск (Elon Musk) – дивовижна надихаюча людина для нашої редакції. Це інженер-винахідник, підприємець та мільярдер. За плечима Маска гучні успішні проекти: PayPal, SpaceX та Tesla Motors. І кожен проект – у галузі, яка змінює світ на краще. Елон дуже харизматичний та надзвичайно глобально мислячий.

 

Falcon9

 

 

Ми сподіваємося, що дуже скоро людство зможе літати до Марса та інших планет так само швидко та бюджетно, як зараз до Європи.

А поки ви мрієте про космічні простори, нагадаємо, що

БЮДЖЕТНЕ ЖИТЛО У ЄВРОПІ радимо шукати тут:

 

Широкий вибір готелів за розумними цінами є на hotelscombined.com,

а щоб орендувати номер у готелі середнього та високого класу, відвідайте travelponey.com (отримайте 35 $ на перше бронювання тут).

За бронюванням хостелів, гестхаузів, пансіонів зверніться на booking.com.

Знайти в оренду квартиру, будинок або кімнату радимо на airbnb.com та даруємо 35 $ для нових користувачів.

P.S. Друзі, нагадуємо, що вже 30 квітня-1 травня ми вперше в Україні проводимо Фестиваль бюджетних подорожей #1dollartrip, запрошуємо!