Toronto

 

Мабуть, кожен мандрівник мріє побувати в Північній Америці. Хочеться проїхатися тим самим шосе 66, пройтися Алеєю слави в Голівуді, повитріщатися на хмарочоси Нью-Йорка та зробити селфі зі статуєю Свободи.

От тільки підрахувавши, в скільки обійдуться квитки, проживання та екскурсії більшість мандрівників скажуть вам приблизно таке: «Шанси потрапити в Північну Америку приблизно на 0,5% більші, ніж у середньостатистичного слона, який вирішив своїм ходом дістатися до Американського континенту, відпливши десь від берега Екваторіальної Гвінеї». Дійсно, авіапереліт і проживання влетить у копійочку. Але 1dollartrip знає безліч “фішок”, як зекономити на перельоті, проживанні та харчуванні. Також, якщо пошукати, можна знайти безліч програм, які допоможуть заощадити на екскурсіях. Однією з таких є CityPASS.

 

route-66

 

CityPass – це приватна компанія, яка продає квитковий пакет на відвідування різноманітних парків атракціонів, музеїв та інших платних туристичних місць в Атланті, Бостоні, Чикаго, Далласі, Х’юстоні, Нью-Йорку, Філадельфії, Сан-Франциско, Сіетлі, Південній Каліфорнії, Тампа-Бей і Торонто зі знижкою. Компанія заснована у 1997 році Майком Галлахері та Майклом Морі, а девіз компанії: “Побачити якомога більше визначних місць без зайвих витрат і стресу”.

У програмі CityPASS не більше шести визначних місць, і це пояснюється тим, що туристи повинні насолодитися, а не пробігти усі пункти. Послугами CityPASS користується щороку півмільйона туристів, заощаджуючи цим самим на екскурсіях до 60%.

 

 

На що можна отримати знижку?

На сайті компанії представлені списки місць, на які поширюється знижка. Серед них: Американський музей природної історії, Світ Coca-Cola, Музей мистецтва Метрополітен і ще багато цікавих місць, “Диснейленд”.

 

півн америка

 

Як замовити CityPASS?

На сайті компанії ЛІНК. Розплатитися можна за допомогою: VISA, MasterCard, Discover, American Express, UnionPay, PayPal and Amazon Payments.

 

 

Як заощадити на житлі?

Якщо питання в тому, щоб зробити відпочинок максимально дешевим, подумайте про поселення в гостях. Іншими словами – напросіться в гості до тих, хто цього тільки й чекає. Є навіть спеціальний сервіс – каучсерфінг.

Знайти бюджетні варіанти на готельні номери можна за допомогою hotelscombined.com. Забронювати готель за дешевими цінами рекомендуємо на booking.com. Варіант готелів середнього та високого класу рекомендуємо на сервісі travelponey.com (отримайте 35 USD на перше бронювання).

 

Шикарного відпочинку на будь-якому континенті 🙂

 

северная америка