чернівці

 

Чернівці – один із мальовничих куточків Західної України, особливо в листопаді. Тут збереглися архітектурні шедеври часів Австро-Угорської імперії, тому є на чому зупинити свій погляд вибагливому туристу. Ось чому Чернівці часто називають маленьким Парижем.

 

 

Якщо Ви раптом потрапите у Чернівці, то радимо відвідати:

Аптеку-музей, Краєзнавчий музей, німецький та польський Народний дім, Кафедральний собор Святого Духа, дім-корабель на площі святого Христа, Музичний театр ім. Ольги Кобилянської, Чернівецьку ратушу та центральну площу, Чернівецький університет (схожий на Замок “Хогвартс”).

 

чернівці2

 

Ратуша – шедевр європейської архітектури, який створили архітектор Андрес Микулич та інженер Адольф Марина. Нещодавно у місті з’явилася нова атракція – трубач у буковинському костюмі грає на балкончику ратуші пісню «Марічка». Відбувається це о 12.00 щодня.

Один із найрозкішніших інтер’єрів – це Художній музей на центральній площі міста. Тут Ви можете побачити усі інтер’єри, багато оздоблені золотом та гобеленами, великі картини, вітражі, скульптури та ліпнину. Резиденція метрополитів буковини та Далмації – це оригінальна художня будівля, яка занесена у реєстр художньої спадщини ЮНЕСКО. В ансамбль споруди входять три будівлі: головний корпус, церква Трьох святителів та монастир. Сьогодні тут розмістились корпуси університету імені Ю. Федьковча.

 

Що поїсти і де зупинитись

Для любителів нових гастрономічних смаків радимо спробувати буковинську кухню. Серед найкращих страв можна замовити куліш чи банош. Якщо Ви не любите кашу, то замовте свинину з грибами по-буковинськи чи з’їжте на десерт морквяний цимес. Кухню Буковини можна спробувати у ресторані «Кайзер». Ресторан «Аквалюкс» перенесе Вас у середньовіччя. Тут усі туристи можуть спробувати безліч карпатських делікатесів. У «Віденьській кав’ярні» можна спробувати різноманітні делікатеси австрійської кухні, а поєднується це все з вишуканим інтер’єром в антикварному стилі.

 

чернівці3

 

 

Якщо Ви прихильник бюджетних закладів, пропонуємо заклад «Час поїсти» де обіди – усього від 50 грн. У закладі «Гойрі», що на околиці міста, можна скуштувати келих пива за помірною ціною. Каву радимо спробувати у «Найкращій кав’ярні на розі Університецької та Сковороди».

Подобово зняти квартиру в Чернівцях можна від 200 грн. за добу. Або знайдіть того, хто прийме Вас безкоштовно на сайті Каучсерфінгу ЛІНК. Щодо інших варіантів житла, у готелі «Черемош» одномісний номер коштуватиме 350 грн. Одне місце у хостелі Like Hostel – 250 грн., але крім Вас тут буде ще 14 сусідів.

У будь-якому разі, Чернівці чарівні восени, тому беріть швидше квиток та вирушайте на вікенд!
чернівці4