Мережа Accorhotels анонсувала сезонний розпродаж, актуальний для всіх своїх готелів, а це такі «акули готельного бізнесу», як Ibis, Mercure, Novotel, Hotel F1 та деякі інші. Згідно з умовами акції, кожен клієнт може отримати знижку 30% від вартості готельних послуг, а також працівники подарують йому безплатні сніданки на ввесь період проживання.

Як скористатися пропозицією?

Час дії пропозиції доволі обмежений: скористатися акційною знижкою й безплатними сніданками Ви зможете тільки до 09 червня включно. Забронювати проживання за промо-ціною можливо тільки на період із 07 липня до 03 вересня. Звісно, такі обмеження не мусять Вас лякати, а тільки мають за мету стимулювати Вас до подорожей і оперативного прийняття рішень.

Обрати потрібні дати, готелі й напрямки Вашої мандрівки, щоб скористатися промо-пропозицією, буде зручно через портал accorhotels.com, зокрема, це можна зробити так.

Ціни справді вражають, оскільки загальна економія (знижка+сніданок за рахунок закладу) сягає майже 50%. Наприклад, місце в одному з мережевих готелів у м. Дубай можна забронювати разом зі сніданком за 28€, тоді як сам сніданок у цьому ж готелі коштував би туристові 11€!

Як іще вигідно обрати житло?

Оскільки мережа Accorhotels покриває не ввесь світ, Вам можуть знадобитися послуги й інших порталів. Наприклад, дешеві готелі і хостели зручно шукати на hotelscombined.com і booking.com. Готелі високого класу, зі знижкою в $35, знайдуться на travelponey.com. Приватне житло, зі знижкою $18 – на airbnb.com. Успіхів Вам у мандрах!