Спекотний розпродаж від автобусного перевізника Ecolines: до 18 червня включно квитки для поїздок у Польщу – за ціною від 100 гривень!

Як скористатися акційною пропозицією?

Квитки за анонсованою ціною можна обрати на сайті ecolines.net до 18 червня включно, пропозиція актуальна для поїздок у період 01-30 червня. Зауважте, знижки на рейсах сягають подекуди 85%! Дешевше – тільки у випадку, коли їхати задарма.

Ми вже забронювали тут свої місця, а Вас чекати?

Як вигідно орендувати житло на час подорожі?

Щоб під час своєї подорожі Ви могли ні на що не відволікатися, пропонуємо подбати про своє проживання заздалегідь. Ви можете вигідно обрати зручні для Вас номери в недорогих готелях або хостелах через портали hotelscombined.com або booking.com.

Якщо ж потребуватимете відпочинку в більш вишуканих умовах, тоді завітайте на сайт travelponey.com, який завжди збирає для мандрівників кращі пропозиції від готелів середнього й високого рівня комфорту. Якщо бронюватимете свої місця для мандрівки Польщею саме тут, на перше замовлення Вам автоматично нарахують приємну знижку в сумі $35.

Для всіх, хто мріє розташуватися у польських приватних апартаментах, підшукати гідні варіанти зручно через сайт airbnb.com. Новим користувачам на порталі гарантовано подарують бонусами $18.