Портал Busfor пропонує приємну літню акцію: квитки – за 175 гривень. Обираємо мандрівки до українських морських курортів та омріяної Варшави!

Як скористатися пропозицією?

Скористатися промо-пропозицією від сервісу Busfor можна на офіційному сайті busfor.ua, забронювати потрібні дати й напрямки мандрівок зручно за нашим покликанням goo.gl/fLG5pU.

Наразі для бронювання доступні квитки на 16-21 червня, також на окремих напрямках можна обирати 25-26 червня. Якщо маєте бажання мандрувати, краще робити це безпосередньо зараз, оскільки кількість резервних місць зменшується з кожною хвилиною.

Що стосується напрямків подорожей, то доки можна ще обирати серед таких міст, як Варшава, Затока, Бердянськ, Одеса та деяких інших, не менш популярних напрямків.

Як орендувати зручне житло?

Щоб Ваш відпочинок приносив тільки радість і задоволення, радимо заздалегідь подумати над тим, як орендувати зручне житло на ввесь час мандрівки. Зокрема, до Ваших послуг портали hotelscombined.com і booking.com, де завжди доступні пропозиції від недорогих готелей та бюджетних хостелів.

Можна забронювати номер у готелі середнього чи високого рівня через сайт travelponey.com, зі знижкою $35, або приватне житло на порталі airbnb.com, зі знижкою $18.