Автобусний перевізник Intercars анонсував гарячий літній розпродаж на регулярні перевезення! Відтепер, упродовж усіх літніх місяців поточного року, можна придбати квитки Київ-Мінськ, Мінськ-Київ за ціною всього лише 325 гривень!

Як придбати квитки за промо-ціною?

Щоб скористатися акційною пропозицією, відвідайте портал intercars-tickets.com, де акумульовано всі доступні квитки на рейси. Акційний розпродаж почався від першого літнього дня, проте триватиме доти, доки промо-квитки будуть у наявності.

У промо-пропозиції беруть участь такі напрямки перевезень: Київ-Мінськ, виїзд щоденно, о 22:00; Мінськ-Київ, виїзд щоденно, о 21:00.

Ми вже обрали свої дати для поїздки, а Вам радимо не забувати, що найнижча ціна доступна лише на перші 5 квитків для кожної дати відправлення, тому занадто довго зволікати зі своїм рішенням не варто!

Особливі умови

Щоб вартість обраних Вами квитків не перевищувала анонсовані 325 гривень, або 23 BYN, не забудьте при бронюванні рейсів ввести у відповідне поле промо-код KIEV. Інакше доведеться заплатити за подорож значно більше.

Як вигідно орендувати дешеве житло?

Недороге житло знайдете на сайтах hotelscombined.com і booking.com, готелі високого класу – на travelponey.com, за перше замовлення тут матимете знижку $35. Приватне житло шукайте на сайті airbnb.com, зі знижкою на перше бронювання в сумі $18.