Спекотний розпродаж від автобусного перевізника Intercars: від 11 травня перші 5 квитків на різні дати маршруту Київ-Мінськ або Мінськ-Київ можна викупити зі знижкою в 40%, або за 11€!

Як скористатися пропозицією?

Квитки доступні на порталі intercars-tickets.com. Кількість квитків за мінімальною ціною для кожної дати відправлення обмежується 5 екземплярами. Для бронювання квитка достатньо заповнити всі необхідні поля, а от у графі ПромоКод обовязково введіть потаємне KIEV40.

І квитки за 11 євро в Булорусь – Ваші! Ми вирушаємо вже завтра, а коли Вас на гостину чекати?

 

Де розміститися в Мінську?

Щоб вигідно й недорого розміститися в Мінську під час Вашої подорожі, слід забронювати місця для себе заздалегідь. Зокрема, бюджетні номери в хостелі або недорогому готелі можна підшукати на порталах hotelscombined.com і booking.com.

Поціновувачі комфорту знайдуть свій ідеальний готельний номер серед висококласних апартаментів на travelponey.com. А щоб ціна послуги була привабливішою, ресурс пропонує новим користувачам бонус у розмірі $35.

Приватні помешкання й занурення у справжнє білоруське життя Вам забезпечить сайт airbnb.com, а додатково тут ще й зроблять знижку $18 на Ваше перше замовлення.