Польський туристичний оператор Rainbow Tours S.A. пропонує відмінний варіант для відпочинку. Чартерний переліт Варшава-Лансароте-Варшава обійдеться за 95 євро!

Як скористатися пропозицією?

Квитки на переліт за анонсованою ціною доступні на сайті charterflights.r.pl, виліт із Варшави – 06 червня, тому слід не зволікати! Щоб вигідно дістатися до самої Варшави, перегляньте акційні пропозиції нашого порталу – є можливість скористатися недорогими автобусними або й авіарейсами. Повернутися з Лансароте, що входить до складу Канарських островів, можна 13 червня або 20 – ціна буде однаково привабливою.

Для поїздки доки ще знадобиться дійсна шенгенська віза, але з 11 червня – усе зміниться на користь українців!

Як вигідно зняти житло в оренду?

Щоб Ваш відпочинок на канарах був максимально комфортним, подбайте заздалегідь про своє розміщення й проживання там під час відпочинку. Наприклад, можна вигідно орендувати номери в недорогих готелях або хостелах через портали hotelscombined.com і booking.com.

Вишукані умови проживання Вам забезпечить ресурс travelponey.com, де зібрані пропозиції від готелів середнього й високого рівнів. До речі, при бронюванні місць саме тут Вас порадують знижкою на послуги в сумі $35.

Усім поціновувачам приватного помешкання стане в нагоді сайт airbnb.com, що дозволяє вигідно обрати для проживання приватні будинки, квартири або кімнати, а також подарує бонус у розмірі $18 за перше замовлення на порталі.