Неймовірна пропозиція для всіх, хто мріяв побувати в сонячній Індії. Перельоти Київ-Делі-Київ обійдуться з Air Arabia від 378€, і це вже в листопаді-грудні поточного року!

Як скористатися пропозицією?

Забронювати квитки на перельоти за найвигіднішими цінами можна на сайті aviasales.ru. Обидва рейси виконуються із пересадками в ОАЕ, що дає Вам цілу низку додаткових можливостей.

Для бронювання доступні дати в листопаді-грудні поточного року, найкращий час, щоб якнайдовше затримати сонячне тепло. У вартість квитків включено перевезення багажу, але годувати не будуть, тому запасайтеся коштами чи провіантом.

Як вигідно орендувати житло?

Якщо не бажаєте витратити на проживання всі свої заощадження, бронюйте місця в недорогих готелях і бюджетних хостелах через портали hotelscombined.com або booking.com.

Відпочинок комфортнішого рівня знайдете на сайті travelponey.com, що дозволить Вам скористатися послугами готелів середнього або високого класу. Якщо ви будете здійснювати через портал своє перше бронювання житла, можете розраховувати на знижку в сумі $35.

Приватні помешкання із усіма їхніми вигодами, умебльовані будиночки, кімнати або й квартири можна вигідно підшукати через сервіс airbnb.com, де Вам також подарують бонусні $18 за перше замовлення послуг.