Якщо хочеться влаштувати відпустку просто зараз, тоді кращої пропозиції годі й шукати. Туроператор Rainbow Tours S.A. пропонує переліт в обидва боки на Канарські острови за 94 євро!

Як скористатися пропозицією?

Квитки за привабливою ціною доступні на ресурсі charterflights.r.pl, вилетіти в Лансароте з Варшави можна 16 травня, а повернутися – 23 травня або ж 30 травня. Є квитки й на інші дні, проте їхня вартість значно вища.

Із собою можна захопити багаж вагою до 20 кілограмів, проте харчування на борту літака не входить у вартість квитків. Щоб вигідно дістатися самої Варшави, слідкуйте за новинами й акційними пропозиціями на нашому порталі.

Для відпочинку на острові Лансароте достатньо будь-якої дійсної шенгенської візи. Якщо маєте все необхідне, радимо не зволікати!

Як самостійно орендувати житло?

Вигідно підшукати недорогі місця в хостелі або бюджетному готелі завжди можна на порталах hotelscombined.com або booking.com.

На сервісі travelponey.com достатньо пропозицій від готелів середнього й високого рівня. За користування цим ресурсом новачкам обіцяють вигоду в еквіваленті $35.

Приватні будинки, затишні кімнати або квартири зручно обирати через сайт airbnb.com, який дарує всім новим користувачам бонус у розмірі $18.