Прекрасна ідея для бюджетного відпочинку в Болгарії. Семиденні тури з перельотом із Києва та проживанням у готелі Бургаса обійдуться від 90 євро з особи!

Як скористатися пропозицією?

Щоб підібрати тур, зручний саме для Вас, слід переглянути акційні пропозиції тут. Особливостями цього варіанту відпочинку є те, що тур уже розрахований на двох дорослих, оскільки пропозиція пакетна, змінити цю умову не вдасться. Ціна туру динамічна, може швидко змінитися, тому радимо не зволікати з вибором.

Наразі за ціною від 90 євро були доступні тури на 30 травня, від 96 євро – із вильотом 06 червня, а от після 09 червня вартість турів зростає.

Як вигідно орендувати житло?

Якщо після відвідин Бургаса захочеться продовжити чи повторити відпочинок у Болгарії, Вам у нагоді стануть сервіси, що полегшують питання бронювання житла. Наприклад, на сайтах hotelscombined.com і booking.com завжди можна вигідно орендувати номер у недорогому готелі чи хостелі.

Ресурс travelponey.com потурбується, щоб Ваш відпочинок був максимально комфортним, тому запропонує місця в готелях середнього й високого класу. Додатковою вигодою стане знижка в $35 за перше користування сервісом.

Приватне помешкання доволі просто знайти на порталі airbnb.com, де всім новим користувачам пропонують бонус у розмірі $18.