Грецька авіакомпанія Aegean пропонує найкращі ціни на подорож до Афін! Переліт із Києва в обидва боки Вам обійдеться в 81 євро – кращої ідеї для відпочинку годі й чекати!

Які умови пропозиції?

Найдешевші квитки за промо-ціною від перевізника Aegean можна знайти на сайті aviasales.ru, наразі доступні варіанти осіннього відпочинку на поточний рік.

Наприклад, якщо забронювати дати в листопаді, іще встигнете поніжитися під теплими сонячними променями.

Анонсована ціна квитків забезпечує пасажирів, окрім безпосередньо перельоту, іще й харчуванням на борту літака, а також дозволяє везти ручну поклажу. Оскільки рейси прямі, перельоти не займуть і трьох годин. То як, вирушаєте?

Як знайти доступне житло?

Щоб Ваші витрати на проживання в Афінах були раціональними, скористайтеся послугами порталів hotelscombined.com або booking.com, які запропонують Вам кращі ціни на недорогі готелі й хостели.

Якщо ж Вам захочеться насолодитися відпочинком у більш вишуканих умовах, тоді бронюйте номери в готелях середнього або високого класу за допомогою порталу travelponey.com. До речі, на сайті діятиме знижка $35 на перше замовлення кожного нового користувача.

Орендувати приватний будинок, квартиру з меблями чи затишну кімнату можна через сервіс airbnb.com, де також подарують Вам бонус у сумі $18.