Авіаперевізник Lufthansa пропонує кращі ціни на переліт Київ-Пальма-Київ, щоб відпочинок на іспанському курорті став для Вас доступною мрією. Усього тільки 178€ – і можете придбати квитки в обидва боки!

Як скористатися пропозицією?

Квитки за анонсованою ціною Ви можете придбати на порталі aviasales.ru, у наявності бюджетні квитки на вересень поточного року. Рейси виконуються зі стикуванням у одному з аеропортів Німеччини, тому мандрівка обіцяє бути цікавою! Щодо вартості квитків, то до ціни входить сам переліт і перевезення ручної поклажі, інші послуги – виключно за додаткову оплату.

Не зволікайте з рішенням, квитки за промо-ціною можуть розкупити миттєво.

Як орендувати недороге житло?

Щоб вигідно орендувати житло на час Вашого відпочинку, потурбуйтеся про це питання заздалегідь. Ви можете обрати зручний варіант хостелу на порталах hotelscombined.com і booking.com.

Ресурс travelponey.com стане Вам у нагоді, якщо матимете бажання забронювати номер у готелі високого або середнього класу. Додатковою вашою вигодою при користуванні порталом стане миттєва знижка $35 за перше оформлення замовлення.

Орендувати приватний будинок, зручні квартири або кімнати з меблями Ви можете на сайті airbnb.com, де Ваші зусилля буде винагороджено бонусом у сумі $18.