Прекрасна ціна на перельоти Київ-Дубай-Київ – уже восени поточного року. Перевізник flyDubai пропонує перельоти в економ-класі за ціною від $254 в обидва боки!

Як скористатися промо-ціною?

Придбати квитки за анонсованою ціною можна через офіційний сайт flydubai.com/en/, найнижчі ціни наразі доступні для періоду вересня-листопада поточного року. Наприклад, ми обрали для вильоту першу половину вересня, а Ваші плани щодо мандрівки в Дубай якими будуть?

Як вигідно орендувати житло?

Щоб Ваш відпочинок був приємним і комфортним, не забудьте забронювати місця для себе на ввесь період подорожі. Наприклад, недорогі номери в готелях чи дешеві місця в хостелах можна орендувати за допомогою сервісів hotelscombined.com або booking.com.

Номери у вишуканих готелях середнього або й високого рівня зручно шукати на порталі travelponey.com. Між іншим, при оформленні тут свого першого замовлення кожен клієнт отримає приємний бонус у розмірі $35.

Якщо ж Вам до душі проживання у приватних садибах, охайних будиночках, комфортних апартаментах чи мебльованих кімнатах, тоді обирайте помешкання через сервіс airbnb.com. На сайті не тільки зібрано найвигідніші пропозиції, але також передбачено додаткові вигоди для клієнтів. Зокрема, за перше оформлене тут замовлення всі користувачі отримують вигоду в сумі $18.