Збираєтеся в тривалу подорож Францією? Погодьтеся, окрім популярних місць і локацій Франції, значно краще побачити безліч нового й цікавого. Наприклад, помандрувати на Південь країни за ціною 1-1,5€!

Як скористатися пропозицією?

Квитки на потяги за 1-1,5€ шукаємо на порталі train1euro.fr, автобусні рейси за такою ж ціною обираємо на bus1euro.cd66.fr. Щоб вигода від мандрівки була максимальною, радимо переглянути аналогічні рейси від інших перевізників на goeuro.com.

Якщо Ви вже у Франції, тоді наш лайфхак Вас не тільки потішить, а ще й допоможе зекономити купу грошей. Якщо ж тільки плануєте у мандри Францією, переглядайте актуальні пропозиції з України тут.

Квитки на потяг доступні за 21 день до відправлення, за мінімальною ціною продається певна квота місць, тому бронюйте їх заздалегідь. Усі свої дані ретельно перевіряйте – квитки повернути неможливо. Е-квитки прийдуть Вам на мейл, із роздруківкою – у потяг. Якщо ж рейс відміниться, тоді Вас можуть взяти на будь-який інший, тому не хвилюйтеся даремно.

На автобусні перевезення квот немає, квитки доступні за мінімальною ціною безпосередньо у водія.

Як вигідно орендувати житло у Франції?

Щоб Ваша мандрівка Францією була приємною й веселою, потурбуйтеся про своє розташування заздалегідь. Зокрема, Вам буде зручно вибрати й забронювати потрібні місця в недорогих готелях і хостелах через портали hotelscombined.com або booking.com.

Для оренди місць у готелях середнього або високого класу зверніться до ресурсу travelponey.com, що запропонує Вам кращий вибір номерів, а також порадує знижкою $35 за перше бронювання.

Якщо ж прагнете зупинитися у справжніх французів, щоб краще заприятелювати з місцевим населенням, шукайте пропозиції приватних садиб, квартир або й кімнаток через сайт airbnb.com, де Вам нададуть знижку на послуги в сумі $18.