Щедра акційна пропозиція від автобусного перевізника Megabus. Перші квитки на літні автобусні рейси Великобританією можна придбати за 1 фунт стерлінгів! Не зволікайте і вирушайте. Наш портал радо допоможе Вам із питанням проїзду до самої Англії.

Як придбати квитки?

Квитки на автобусні рейси за найнижчою ціною доступні на сайті перевізника megabus.com. Щодо дат, то наразі можна обирати будь-які маршрути від 01 червня до 07 жовтня поточного року включно. За 1 фунт стерлінгів продається обмежена кількість квитків, тому довго роздумувати не слід.

Додатково за оформлення кожної транзакції доведеться заплатити 1 фунт, тому вигідніше офомлювати декілька квитків одночасно.

От ми вже з датами й напрямками визначилися, а Ви?

Як вибрати бюджетне житло?

Щоб якомога вигідніше обрати свій варіант помешкання на час подорожі, радимо не зволікати з його бронюванням. Перш за все, недорогі місця в хостелах або готелях бюджетного класу Ви зможете підшукати на таких ресурсах, як hotelscombined.com або ж booking.com.

Готелі з якіснішим рівнем обслуговування, середнього або високого рівня комфорту Ви знайдете на сайті travelponey.com, додатковою перевагою якого стане ще й бонус у сумі $35 за Ваше перше замовлення через цей сервіс.

Якщо мрієте орендувати приватний будиночок, затишну квартиру чи кімнатку зі всіма меблями, тоді зазирніть за пропозиціями на сайт airbnb.com. До речі, за допомогою цього ресурсу також можна зекономити $18 від Ваших витрат, що будуть автоматично компенсовані при оформленні першого ж бронювання тут.