Оскільки МАУ є найбільшою українською авіакомпанією та іноді пропонує цікаві ціни, ми вирішили описати деякі акції та спецпропозиції, а обирати вже Вам на власний розсуд.

 

🎉🎈☺ День народження, ювілей 🎉🎈☺

За місяць до та після вашого Дня народження ви та ще 5 гостей отримують знижку 20% на будь-які квитки.

Якщо у вас ще й ювілей, тобто кругла дата, то знижка буде ще більшою – 25%!

Дитячий день народження теж враховується. Якщо імениннику від 2 до 11 років, то він отримає знижку 25-33% (відрізняється залежно від напрямку) на себе й на родину.

 

💝🎎🎉 Весільні знижки 💝🎎🎉

Весілля – гарний привід для подорожей. Особливо, якщо авіакомпанії заохочують знижками. Так, якщо молодята придбають квитки упродовж 3 місяців від реєстрації шлюбу та відправляться у медовий місяць упродовж півроку від реєстрації, то отримають знижку у розмірі 25%.

На річницю весілля теж є подарунок – від 5% до 25%, залежно від тривалості шлюбу. Знижка діє за 3 місяці до та після святкової дати.

 

✈ B| ✈💰 Бонусні милі, або “Панорама Клуб” ✈ B| ✈💰

МАУ – одна із багатьох компаній, що рахує бонусні милі своїм клієнтам. Про деталі програми читайте на сайті авіакомпанії.

Пропозиція “Панорама Клуб” – можливість заощаджувати за допомогою накопичення бонусних миль. Тобто, чим більше ви подорожуєте, тим менше платите за квиток. Для учасників цієї програми є можливість придбання квитків зі знижкою у 50%!

 

Всі умови, наявні квитки дивіться на офіційному сайті авіакомпанії.

 

Слідкуйте за акціями та спецпропозиціями від авіакомпаній на нашому сайті та подорожуйте дешево!