Чудова нагода скористатися безвізом для українців. Два лоукост-перевізники, Ryanair і Flixbus, пропонують чудові ціни на мандрівки вже в липні поточного року!

Як скористатися пропозицією?

Обидві пропозиції актуальні для липневого відпочинку, найкращі ціни вдалося знайти з відправленням із сусідньої Польщі, по термінах – орієнтовно з середини липня.

Щоб вигідно дістатися Польщі, не забувайте слідкувати за нашими акційними пропозиціями. Для бронювання перельоту Варшава-Брюссель відвідайте офіційний сайт ryanair.com, де в липні переліт Варшава-Брюссель туди-назад, із поверненням за декілька днів, обійдеться в суму 78 польських злотих, або ж близько 18€.

Для подальшої мандрівки радимо скористатися порталом goeuro.com, де завжди зібрано найоптимальніші пропозиції від перевізників. Зокрема, автобусна компанія Flixbus пропонує поїхати з Брюсселя до Амстердама за ціною 25 євро в обидва боки.

Ми вирушаємо, а як із Вашими планами?

Як вигідно орендувати житло?

Недорогі місця в готелях і хостелах бронюйте через портали hotelscombined.com і booking.com, номери в готелях середнього й високого класів обирайте на travelponey.com та отримуйте $35 бонусами за перше замовлення. Приватне житло Вам радо запропонують на порталі airbnb.com і нададуть знижку в сумі $18.