Мережа польських готелів Ibis анонсувала щедрий розпродаж: двомісні або одномісні номери можна забронювати за 9€! Щоправда, сніданок доведеться оплатити окремо, але ціна й так вельми спокуслива.

Як скористатися пропозицією?

Місця за промо-ціною вже доступні на порталі ibis.com, забронювати їх можна тут. Наразі можна обирати серед будь-яких дат до кінця року, починаючи з липня. Обирати можна серед готелів, розташованих у містах Варшава, Вроцлав, Катовіце, Краків, Торунь, Щецин. Як бачите, вибір доволі широкий.

Як іще недорого забронювати житло?

Якщо ж Вам захочеться продовжити свою подорож Польщею й побувати в тих містах, де готелі мережі Ibis не представлені, то маємо готові рішення й для цієї ситуації. Наприклад, Ви можете вигідно обрати недорогі готелі чи хостели за допомогою таких ресурсів, як hotelscombined.com або booking.com.

Якщо ж прагнете відпочити у більш вигідних умовах, тоді завітайте на портал travelponey.com, де для Вас зібрано найкращі пропозиції від готелів середнього і високого класів. До речі, при першому бронюванні місць через згаданий ресурс, Вам буде автоматично нараховано приємний бонус у сумі $35.

Для поціновувачів приватних помешкань існує зручний і вигідний ресурс airbnb.com, який дозволяє обрати найкращий варіант серед безлічі пропозицій приватних квартир, кімнат і навіть будинків, а також пропонує знижку $18 за перше замовлення для кожного нового клієнта.