Польський перевізник Rainbow Tours S.A. анонсує чергову спокусливу пропозицію на перельоти. Вирушаймо з Варшави в Неаполь і назад всього за 71€ (червень)!

Приємно, що для перетину кордонів Польщі та Італії українцям уже не потрібно одержувати візу (в біометричному паспорті). А як з України вигідно дістатися самої Варшавишукайте в наших акціях.

Як скористатися пропозицією?

Щоб встигнути забронювати квитки, завітайте на портал charterflights.r.pl. Наразі за мінімальною ціною доступні перельоти на 17-24 червня, а також на 17 червня – 01 липня 2017 року. До вартості квитків входить навіть перевезення багажу вагою до 20 кг.

Як вигідно орендувати житло в Неаполі?

Щоб не відволікатися під час мандрівки на якісь побутові питання, радимо подбати про своє розміщення заздалегідь. Наприклад, Ви можете вигідно орендувати для себе недорогі місця в готелях чи хостелах за допомогою порталів hotelscombined.com або booking.com.

Проживання в готелях середнього або високого рівнів знайдете на сайті travelponey.com, де зможете одержати додатковий бонус у сумі $35 за своє перше замовлення.

Орендувати приватний будинок, котедж чи віллу, затишну квартиру чи умебльовану кімнату завжди вигідно через портал airbnb.com, який дарує всім новим користувачам знижку в сумі $18!