Перевізник Ryanair знову тішить мандрівників недорогими авіарейсами до Європи. Восени й узимку можна полетіти зі Львова до трьох європейських країн за 20 євро!

Як скористатися пропозицією?

Квитки за промо-ціною вже доступні в системі бронювання на офіційному сайті перевізника ryanair.com. За 19,99€ у грудні можна відвідати Будапешт, у листопаді – злітати до Польщі й Німеччини.

До ціни квитків включено тільки сам переліт та перевезення ручної поклажі, за всі додаткові послуги доведеться сплачувати окремо. Проте ціна – надзвичайно вигідна, тому зволікати з мандрівкою не слід!

Де вигідно зупинитися на час мандрівки?

Щоб займатися під час подорожі тільки приємними справами, варто заздалегідь визначитися з тим, як і де орендуватимете житло. Наприклад, місця в дешевих готелях і хостелах можна вигідно обрати на порталах hotelscombined.com або booking.com.

Якщо ж прагнете проживати в більш зручних умовах, тоді обирайте номери в готелях середнього або високого рівня на сайті travelponey.com. Саме тут Вам забезпечать не лише відмінне обслуговування, а ще й нададуть приємний бонус $35 за перше користування порталом.

Орендувати приватні апартаменти, квартири й кімнати з меблями найкраще через сервіс airbnb.com, де також потішать Вас знижкою $18.