Перевізник Ryanair пропонує злітати до Парижа майже задарма! Переліт в обидва боки з Варшави обійдеться від 26€. Гайда!

Як скористатися пропозицією?

Квитки за промо-ціною наразі можна вибрати й забронювати через офіційний портал перевізника ryanair.com. Зрозуміло, що мінімальна вартість квитків обумовлена тим, що до ціни входить обмежений комплекс послуг – тільки переліт і перевезення ручної поклажі. Але справжніх мандрівників це ніколи не зупиняло, чи не так?!

Розпродаж перельотів Варшава-Париж триватиме доти, доки будуть у наявності дешеві квитки, серед дат наразі можна обирати липень-серпень поточного року. Ми, наприклад, уже підібрали собі оптимальний час для подорожі, а Ви?

Як вигідно орендувати житло в Парижі?

Якщо Ви вже зібралися в подорож, але житло собі ще не забронювали, тоді ми зможемо підказати Вам певну корисну інформацію. Звертаємо вашу увагу, що вигідно орендувати дешеві номери в готелях чи хостелах можна завжди через портали hotelscombined.com або booking.com.

Місця в готелях середнього та високого рівня обслуговування можна підібрати на сайті travelponey.com, де не тільки пропонують відмінні варіанти для проживання, а ще й тішать знижками в $35.

Подбати про затишний приватний будиночок, коттедж, віллу чи хоча би квартиру з меблями для своєї родини легко й зручно за допомогою сервісу airbnb.com, де за кожне перше замовлення дарують бонус у розмірі $18.