Авіакомпанія МАУ відкрила спекотний розпродаж квитків на авіарейси Київ-Афіни. Найнижчими цінами, усього лише 27 євро, можна скористатися, якщо планувати свій відпочинок аж за рік наперед.

Як скористатися пропозицією?

Квитки за мінімальною промо-ціною наразі доступні на сайті flyuia.com/rus/main-bl.html, до ціни авіарейсів входить лише переліт і перевезення невеличкої ручної поклажі. Обирати доки можна дати на червень 2018 року, але ціна в 27€ спонукає нас до рішучих дій!

Як вигідно орендувати житло в Афінах?

Попри те, що до Вашої омріяної відпустки чи мандрівки в Афінах залишається ще безліч часу, скористатися нашими порадами з бронювання житла можна вже й зараз. Щонайперше, недорогі місця в готелях і хостелах можна забронювати через портали hotelscombined.com або booking.com.

Місця в готелях більш вишуканого рівня Ви завжди знайдете через сервіс travelponey.com, де Вам запропонують ще й додаткову знижку в $35 при першому бронюванні послуг цього порталу.

А от забронювати ошатні й охайні приватні будиночки, котеджі чи вілли біля моря, орендувати затишні квартири й кімнати з меблями завжди зручно через сайт airbnb.com, де також надають знижку $18 при першому бронюванні.