Анонс вигідної ціни на перельоти Київ-Амман-Київ від авіаперевізника МАУ! Попередній продаж квитків відкрито вже на 2018 рік, а мінімальні ціни – весною й влітку!

Як скористатися пропозицією?

Якщо прагнете заздалегідь спланувати власну мандрівку, тоді просто зараз заходьте на сайт перевізника www.flyuia.com/ua/main-ukraine.html й обирайте найзручніші дати відльоту-прильоту. Наразі за ціною близько $120 доступні авіаквитки на травень-червень 2018 року! Для українців попередню візу оформлювати не потрібно, її поставлять після Вашого фактичного прибуття до Йорданії.

Також слід звернути увагу, що ціна квитків не передбачає перевезення пасажирами багажу – лише ручна поклажа.

Як недорого орендувати житло в Йорданії?

Пропонуємо скористатися нашими практичними порадами щодо вигідного бронювання житла в Йорданії на період Вашого відпочинку. Щонайперше, недорогі номери Ви можете підшукати через сайти hotelscombined.com і booking.com, де запропонують номери в бюджетних готелях, гестхаузах і хостелах.

Якщо прагнете розміститися в якомусь готелі з більш комфортним сервісом, тоді обирайте привабливі пропозиції на порталі travelponey.com і одержуйте тут $35 знижки при першому бронюванні житла.

А от приватні помешкання знайдете через airbnb.com, зі знижкою в розмірі $18. Не гайте часу – бронюйте й мандруйте!