Нова акція від компанії Rainbow Tours S.A.: чартерний рейс Польща-Греція обійдеться мандрівникам усього лише за 70 євро. Виліт на відпочинок найближчими днями, тому зволікати не варто!

Як скористатися пропозицією від RainbowTours?

Авіаквитки за промо-ціною наразі доступні вже онлайн, варто лише відвідати офіційний портал charterflights.r.pl. Щоб скористатися найнижчим тарифом, у 70 євро, слід вилітати з польського міста Познань уже 12 липня 2017 року, летіти до грецького Салоніки, а от повертатися звідти 26 липня вже до Катовіце. Якщо ж не матимете аж так багато вільного часу, тоді за символічну доплату в 5 євро зможете повернутися з Салоніки до Катовіце на тиждень раніше, а рейс туди-назад (12 липня – переліт Познань-Салоніки, 19 липня – переліт Салоніки-Катовіце) обійдеться Вам у 75 євро.

Усі рейси прямі, без стикування, на борт дозволяється взяти до 20 кілограмів вантажу, не більше. Оскільки рейси чартерні, слід розуміти, що процедура повернення таких квитків – довготривала й часто вельми збиткова справа, тому приймайте лише гарно обдумані рішення.

Як вигідно орендувати житло в Салоніки?

Бронюйте недорогі готелі й хостели через hotelscombined.com і booking.com, готелі вищого класу – на travelponey.com, зі знижкою в $35, а приватне житло – на airbnb.com, зі знижкою у $18.