Гарячий літній розпродаж від авіаперевізника Vueling: ціна квитків на перельоти в межах Європи починається від 19,97 євро. Спекотні ціни протримаються до 23:59 15 червня!

Як скористатися пропозицією?

Квитки за анонсованою ціною можна забронювати й викупити лише сьогодні, 15 червня 2017 року, до 23:59. Офіційний сайт перевізника vueling.com допоможе Вам обрати потрібні дати й напрямки мандрівок, а на сторінці goo.gl/UGH5gh Ви знайдете перелік усіх акційних маршрутів. Промо-акція, до речі, актуальна для мандрівок у період від 26 червня 2017 року до 30 вересня поточного року.

Звісно, до ціни таких бюджетних квитків компанією включено лише вартість перельоту й вартість перевезення ручної поклажі.

Ми вже обрали свій рейс за спокусливою ціною. Летимо?!

Як обрати житло на час подорожі?

Щоб Вас ніщо не стримувало під час мандрівки, не полінуйтеся й забронюйте місця для свого проживання заздалегідь. Це можна доволі зручно зробити через портали hotelscombined.com або booking.com, де зібрано пропозиції він недорогих готелів та бюджетних хостелів для туристів.

Готелі з комфортнішими умовами проживання знайдете на travelponey.com, зі знижкою в розмірі $35, а приватні будинки, квартири чи кімнати Вам допоможуть підібрати на сайті airbnb.com та ще й подарують бонус у сумі $18.