Хто мріє побувати в Чорногорії за дуже привабливими цінами?! Саме для Вашого найкращого відпочинку ми підшукали актуальні пропозиції авіарейсів за ціною від 62 євро – уже у вересні поточного року!

Бюджетні квитки за анонсованим напрямком Київ-Тиват доцільно шукати на ресурсі skyscanner.ru. Зокрема, за ціною до 62-70 євро найбільше пропозицій вдалося знайти для вересня поточного року.

Особливості мандрівки до Чорногорії

Громадянам України для короткотермінового перебування на території Чорногорії віза не потрібна, достатньо закордонного паспорту. Якщо ж плануєте відпочивати в країні понад 90 днів, то слід потурбуватися про візу заздалегідь.

Чим зайнятися в Тиваті?

Окрім чудових тиватських пляжів, відвідайте Середньовічний палац «Бучу», Монастир Архангела Михаїла і Троїцький храм на острові Квітів, а також побувайте в Ботанічному саду Тивата й у Porto Монтенегро, найбільшому порту для розкішних яхт на Адріатичному узбережжі.

Де розміститися в Тиваті?

Щоб правильно обрати місце для свого відпочинку в Чорногорії, радимо скористатися послугами сайтів hotelscombined.com і booking.com, де вільно можна забронювати місця в недорогих готелях або ж хостелах.

Готелі дещо вищого класу обирайте на travelponey.com із вигодою в $35 за перше бронювання.

Приватні апартаменти орендуйте на airbnb.com зі знижкою у $18!