Плануєте відвідати влітку Швецію? Ця пропозиція бюджетного варіанту для перельотів у обидва боки не залишить Вас байдужими, бо ціна в 19€ – вельми приваблива й діє на переліт Люблін-Стокгольм упродовж червня, липня й серпня 2017 року.

Авіаквитки вже доступні на сайті http://wizzair.com/.

Особливості мандрівки

Громадянам України для подорожей Швецією достатньо мати дійсну шенгенську візу. У випадку, якщо такої візи не маєте, для її простішого оформлення радимо звертатися в Посольство Швеції.

Що подивитися?

Радимо не оминути увагою у Стокгольмі такі оглядові майданчики, як Телевізійна вежа, Тераса Katarinahissen, побувати в оглядових кабінах SkyView сферичного стадіону Globen та насолодитися краєвидами з оглядового майданчика Міської ратуші.

Де зупинитися у Швеції?

Який би відпочинок за тривалістю перебування у Швеції Ви не планували, обрати варіант для проживання краще заздалегідь. Наприклад, чудовою ідеєю буде попередньо забронювати місця в недорогому хостелі чи бюджетному готелі через портали hotelscombined.com або booking.com.

Номери в готелях високого чи середнього класу знайдете на сайті travelponey.com, де Вам запропонують бонус $35 за першу оренду.

Також можна вигідно орендувати приватне помешкання через ресурс airbnb.com та ще й отримати $18 за користування ним!