Якщо мріяли провести незабутній відпочинок на травневі свята, то подорож до Таїланду – саме для Вас! Недорогі квитки є в разі, якщо мандрувати через Москву.

Квитки за ціною від 52,5€ (3194 рублі) на переліт Москва-Пхукет можна придбати через портал bgoperator.ru. Обирати можна між такими датами: 04 травня, 08 травня, 11 травня, в інші дні рейси є, але ціна на них – істотно вища.

Особливості подорожі до Таїланду

Українцям, які подорожують в Таїланд з туристичною метою на термін до 30 днів, віза не потрібна. Зрозуміло, що мандрівник повинен мати дійсний закордонний паспорт із декількома вільними сторінками для потрібних відміток.

Для поїздок у Росію також додаткові документи не вимагалися, але оскільки ситуація взаємин із цією країною непевна, тому тут варто бути максимально пильним. Щодо вартості поїздки до Москви – ретельно стежте за актуальними пропозиціями нашого порталу, щоб вкластися в бюджет!

Де зупинитися в Таїланді?

Бронюйте дешеві готелі й хостели за допомогою зручних ресурсів hotelscombined.com і booking.com, а готелі більш комфортні – на travelponey.com, зі знижкою $35 за перше замовлення.

Приватні будиночки та інші помешкання можна підібрати на порталі airbnb.com, де пропонується бонус у розмірі $18 на оформлення послуг із першої оренди.